Search
Generic filters

school 71 - Home MobileImpact Education

Durres, L.nr 1, Buleverdi Epidamn, Durrës

5.0 41 reviews

  • photo - Home Mobile elona alliu ★★★★★ 5 months ago
    Qender kursesh me nje staf te mrekullueshem!Edhe ndjekja e kursit me zoom nuk me ka krijuar … More fare problem per te kuptuar .Qyteti i Durresit eshte me fat qe ju ka! Shpresoj te hapni zyra edhe ne Tirane! Pune te mbare!
  • photo - Home Mobile Malbora Cenaj ★★★★★ 4 months ago
    Staf shumë i përgatitur, një qendër kursesh që ja vlen vërtet për dijen që merr

Lini dhe ju vleresimin tuaj

Partneret Tanë

Bizneset që bashkëpunojnë me ne

Trajnime Profesionale & Kurse Durres - Impact Education

trajnime profesionale durres