Loading...

Trajnim Falas Grafike

TRAJNIM FALAS⤵️
Graphic Design

🚩Do të realizohen dy projekte live
🎞PHOTOSHOP (CV/Resume)
💳ILLUSTRATOR (Kartëvizitë)

Trajnimi zhvillohet:
📅E Shtune: 22.08.2020
⏰Ora : 12:00⁣-14:00 && 14:00-16:00

📅E Diel: 23.08.2020
⏰Ora : 09:00⁣-11:00
⁣📣REGJISTRIMET ONLINE JANE MBYLLUR. 

Na ndiqni ne Instagram dhe Facebook sepse ne shtator  do e realizojme serish si event.

logo impact 4 - Trajnim Falas Grafike

Scroll Up