Slide 1
TË RINJTË ZGJEDHIN
IMPACT EDUCATION
Trajnimet tona janë të gjitha me praktikë. Çdo leksion shoqerohet me video tutoriale dhe asistenca për punësim FALAS!
Impact Education qender kursesh me staf të mrekullueshëm. Jam shumë e kënaqur nga ju dhe di që kam bër zgjedhjen e duhur duke zgjedhur Impact Education. Lektorë me eksperiencë dhe shumë profesional, të gatshëm për tju ndihmuar në cdo vështirësi tuajën.
Unë realizova ëndrrën time realizojeni edhe ju pranë Impact Education. 🤗
Eklima Shehaj
Studente e Web Design
Slide 2
NE PUNOJMË PËR
TË ARDHMEN TUAJ!
Qëllimi i Impact Education është motivimi,edukimi dhe mbështetja e gjithkujt që do të zhvilloj veten!
Jam shume e kenaqur qe isha pjese e qendres suaj, nepermejt kursit te Programimit! Kurs i mbuluar nga peddagoge me nivel te larte dhe shume profesional. Ju deshiroj suksese te metejshme te qendres! Vleresim maksimal nga ana ime si studente.
Flora Sheshi
Studente e Programimit në C++
Slide 3
NE JEMI NË SHËRBIMIN TUAJ
NË ÇDO DITË TË JAVËS!
Orari për ne nuk është problem pasi studenti është oksigjeni i së ardhmes ndaj ne duam një të ardhme të shëndetshme!
Kam ndjekur kursin Digjital Marketing dhe fale qendres Impact Eduacation kam arritu te mesoj shume gjera te reja si dhe te behem me profesionale ne kete fushe . Kam ngelur shume e kenaqur si dhe jua sygjeroj te kryeni dhe ju nje trajnim si une !
Faleminderit Impact Education !
Eglantina Alushllari
Studente e Digital Marketing


BASHKËPUNIMET TONA

 • MINISTRIA - Home
 • logo shssh 1 1 - Home
 • distancee - Home
 • akademiaa - Home
 • Logo2 - Home
 • UPFLARE - Home

Lista e Trajnimeve

course autocad 400x300 1 400x250 1 360x235 - Home
22,000L 25,000L

Trajnim AutoCad 2D & 3D

Trajnim AutoCad 2D & 3D Trajnim AutoCad 2D & 3D Përmbledhje: AutoCAD është
kurs gjermanisht 360x235 - Home
13,000L

Kurs gjuhe Gjermanisht

Kush mund ta ndjeki këtë kurs? Këtë kurs mund ta ndjekin të gjithë
855 scaled 360x235 - Home
12,000L

Kurs Gjuhe Anglisht

Kush mund ta ndjeki këtë kurs? Këtë kurs mund ta ndjekin të gjithë
csharp 360x235 - Home
18,000L 20,000L

Programim ne c# .net

  PROGRAMIM NE C# .NET me Objektiv: Ndertimi i nje programi ne console
Autocad electrical training in Chandigarh 360x235 - Home
20,000L 23,000L

Trajnim Autocad Electrical 2020

  AutoCAD Electrical është programi që ju mundëson projektimin dhe vizatimin e saktë
bilanc 360x235 - Home
8,000L

Kurse per ekonomistet e rinj

Per te gjithe ata studente te cilet sapo kane mbaruar studimet per ekonomi
program coding website language usb backup 24908 18739 360x235 - Home
18,000L

Trajnim HTML5 & CSS3 (Web Design)

Trajnim HTML5 & CSS3 (Web Design) do të trajtohet krijimi i web faqeve
SEO 360x235 - Home
18,000L

Trajnim Marketing Dixhital & SEO

Trajnim Marketing Dixhital Trajnim Marketing Dixhital & SEO po vjen në rritje gjithnjë
GRAPHICDESIGN 360x235 - Home
20,000L 25,000L

Trajnim Graphic Design Durres (Grafike Dizajn)

Trajnim Graphic Design Durres perfshin trajnimin ne 3 programet me te njohura profesionale

Pyetje / Përgjigje

A bëhet praktike në orët tuaja?

Secila seancë tek ne shoqërohet me praktikë në projekte reale apo bizneset me të cilat Impact bashkëpunon.

Sa herë në javë zhvillohen seancat?

Normalisht dy herë në javë nga 90 minuta por nëse studenti/grupi dëshiron të bëj më tepër patjetër që i ofrohet si mundësi.

A sygjerohem diku për punë pas trajnimit?

Punësimi ofrohet nga Akademia Progress pasi kemi një bashkëpunim me ta. Gjithashtu shumë student tanë kanë nisur punën online me platformat si fiverr apo peopleperhour.com etj

A mund ta ndjek një orë falas?

Patjetër, ora e parë është falas për këdo që dëshiron të shikojë qendrën tonë apo mënyrën sesi lektorët tanë shpjegojmë.

A mund ta ndjek trajnimin online?

Patjetër, janë të shumta grupet me të cilat ne bashkëpunojmë nëpermjet ZOOM. Mësimi është njëlloj si në klasë.

A mund të paguaj online?

Patjetër,  mund të paguani online në bankë ose nëpërmjet Western Union.

A njihet certifikata juaj?

Patjetër, certifikata jonë njihet brenda territorit të Shqipërisë dhe në të ardhmen në të gjithë Europën. Aftësimi juaj pranë nesh është më i rëndësishëm sesa një “letër” më tepër në dosjen tuaj.

A keni benefite extra për kursantët tuaj?

Patjetër, studentët tanë marrin video tutoriale dhe asistencë të vazhdueshme nga ana jonë. Këtë gje e vërtetojnë vetë studentët tanë!

Logo Impact - HomeImpact Education

Durres, L.nr 1, Buleverdi Epidamn, Durrës

5.0 41 reviews

 • AOh14GiCrzg45 oDsVbFGiUGNBOm5uKfPT00wEV6njpk=s128 c0x00000000 cc rp mo - Home Marsela Zavalani ★★★★★ 3 weeks ago
  Super profesionalë dhe super të gatshëm për të ndihmuar çdo student. Ky kurs më ka bërë të … More më pëlqejë dizajni. Faleminderit!
 • AOh14Ggm aTnvkqMCifhNdpZRaC5iKp p9mc9T0Uv8e=s128 c0x00000000 cc rp mo - Home Elton Lila ★★★★★ a month ago
  Unë e ndoqa online dhe i tregonte të gjitha veprimet me detaje.
 • AOh14GhlkHocxj8a8ZA6MBUqel9mFFSdXfjWXmhcnS6X=s40 c c0x00000000 cc rp mo br100 - Home taip voci ★★★★★ a month ago
  The best center of courses. I am very satisfied!!
 • photo - Home egilson oshafi ★★★★★ 3 weeks ago
  Ne qendren Impact education kaluar nje kohe me te vertete fantastike. Kurset qe ofrohen jane … More interesante dhe te shpjeguara me profesionalizem. Leksionet gershetohen me pjesen praktike dhe me pjesen e projekteve qe e bejne cdo seance interesante dhe shume te vlefshme.

Lini dhe ju vleresimin tuaj

Trajnime Profesionale & Kurse Durres - Impact Education

trajnime profesionale durres